Автосервіси
Акції
Наши друзья

«Кардинал-Рівне» здобуває другу перемогу на міжнародному турнірі в Кувейті

Єгиптяни, які, по суті, привезли на турнір збірну своєї країни діяли першим номером і за три хвилини до свистка на перерву відкрили рахунок у грі — 0:1.

А от у другому таймі перевагою заволоділи вже наші гравці. На 32-й хвилині матчу Олександр Бондар зрівняв рахунок у зустрічі — 1:1.

А далі настав час нев’янучого бомбардира і водночас головного тренера «Кардинал-Рівне» Сергія Піддубного. Останній за кілька секунд до фінальної сирени отримав м’яч на лівому фланзі і з гострого кута поцілив у ворота деморалізованих єгиптян — 2:1. Таким чином наша команда очолила групу «А», маючи у доробку стовідсотковий результат — дві перемоги у двох іграх.

18 липня «Кардинал-Рівне» проведе вирішальну зустріч за вихід до наступного раунду. Суперником рівнян буде колумбійський «Атлетіко Уїла».